ATV SAFARİ PARKURUMUZ ve TURLARIMIZ

Türkiye'de eşi benzeri bulunmayan çok etaplı doğal Sofular parkurumuz, ormanda, bakir plajlarda, derelerde, film ve dizilerde çöl ve savaş sahnelerinin çekildiği alanların da içinde bulunduğu benzersiz bir Safari deneyimi sunmaktadır. Zebra ATV Safari iki defa Avrupa Turizm yayın kuruluşları tarafından ''İstanbul'da gidilmesi gereken 20 yer'' listesinde gösterilmiştir. Ayrıca Meşhur tarihi Sofular Mağarası, doğal defne ağacı ormanı ve kilometrelerce doğal plajı ile İstanbul' en yakın oksijen alanlarındandır.

Parkurumuz

1. Etap Orman Safari

Off-roadcıların da tercih ettiği, tamamen şehrin keşmekeşini unutturacak yeşillikler içerisinde orman ve patikalarda unutulmaz ATV Safari heyecanı.

2. Etap Çöl Safari

Büyük kum tepelerinden oluşan ve yerli yapımlarda meşhur çöl ve savaş sahnelerinin çekildiği ünlü Sofular kumluğunda kum tepelerini aşarak, savaş alanı ve savaş mevzilerinin içinden de geçerek Türkiye'de çöl safari heyecanı yaşayabileceğiniz tek alan.

3. Etap Bakir Plajlar

ATV Motorlarla kayalıklar ve deniz arasına sıkışmış sonsuz bakir plajlarda sürüş keyfi, isteyen katılımcılar Plajda verdiğimiz molada denize girebilir.

4. Etap Tırmanma ve
Su Geçişi

Büyük kum tepesine atv ler ile virajlı bir tırmanış yaptıktan sonra Bapsu nehri yatağını kullanarak ıslak etaba giriş.

Standart turlarımızda tüm etabların tamamı geçilmektedir. Hava ve yol koşullarına göre Bazı etapların istikametleri değişebilir. Unutmayın ! Doğa Aktivitelerinde herşeye sadece Doğa karar verir.

Tura Dahil Olanlar